Sprzedaż wysyłkowa

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach, bez względu na miejsce zamieszkania. Wybrane książki można zatem zamówić przez Internet.

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy szybką i bezpieczną przesyłkę zakupionych książek na adres wskazany przy składaniu zamówienia. Korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych doręczycieli, dlatego przesyłka jest w pełni bezpieczna w trakcie transportu. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób problemem są wysokie koszty przesyłki. Z tego względu zapewniamy niskie ceny, a w przypadku większych zamówień brak opłaty wysyłkowej. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy i zakupienie większej liczby książek.

228553888_d8ba156ade_z

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy także osoby mieszkające poza granicami Polski. Dla nich również przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki przesyłki. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ograniczyć koszt związany z dostarczeniem książek do zagranicznego klienta, a przy tym zagwarantować ich bezpieczne i szybkie dotarcie na miejsce. Przyjmujemy zamówienia z krajów europejskich oraz innych kontynentów. W naszej ofercie znajduje się wiele książek poświęconych podróżom oraz językom obcym, które bez wątpienia przydadzą się osobom mieszkającym za granicą.

Na klientów często składających zamówienia czekają atrakcyjne promocje, między innym darmowe egzemplarze książek oraz rabaty na kolejne zakupy. Zachęcamy zatem do korzystania z naszej oferty wszystkich miłośników książek, niezależnie od tego, w jakim państwie i mieście zamieszkują.