Podręcznik dla trenerów na siłowni

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi podręcznik dla trenerów na siłowni. Jego autorami są doświadczeni kulturyści i dietetycy, dzięki czemu książka stanowi doskonałe źródło informacji.

Podręcznik zawiera przede wszystkim wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich ćwiczeń. Autorzy zwrócili uwagę na to, w jaki sposób należy postępować, aby osiągnąć konkretne rezultaty, na przykład zwiększyć masę mięśniową czy spalić nadmierną tkankę tłuszczową. Położono także szczególny nacisk na rozgrzewkę, która powinna rozpoczynać każdy trening. Jej złe przeprowadzenie jest przyczyną wielu kontuzji i urazów. Znalazły się tutaj również informacje dotyczące rozwiązywania pojawiających się podczas treningu problemów, na przykład szybkiemu męczeniu się czy nadwyrężeniu niektórych mięśni.

4637637337_e880d49ba1_z

W podręczniku znalazł się również dział poświęcony prawidłowemu odżywianiu sportowców. Szczególną uwagę poświęcono odżywkom oraz suplementom diety, które często przyjmują osoby trenujące na siłowni. Przedstawiono w nim bezpieczne odżywki na masę, które pozwalają na przyśpieszenie budowy tkanki mięśniowej, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Nie brakuje tutaj także wskazówek dotyczących wyboru dobrych preparatów kreatynowych czy aminokwasowych.

936394705_3de472288a_z

Podręcznik ten został napisany przede wszystkim z myślą o trenerach, jednak można go polecić również tym osobom, które trenują na siłowni i poszukują materiałów, dzięki którym mogłyby poszerzyć swoją wiedzę na temat uprawianego przez siebie sportu.